Witamy na naszej nowej stronie
30 sierpnia 2018

Umowa partnerska z Xerox

Od sierpnia 2018 poszerzyliśmy ofertę o profesjonalne systemy druku produkcyjnego firmy Xerox, kiedy to po zdobyciu odpowiedniej wiedzy produktowej podpisaliśmy z firmą Xerox umowę partnerską.
Firma Xerox jako jeden z liderów druku cyfrowego oferuje najbardziej zaawansowane systemy i urządzenia dedykowane do cyfrowego druku produkcyjnego.
W naszej ofercie znajdują się systemy kolorowe  Xerox Versant oferują wyjątkową łatwość automatyzacji oraz wysoką jakość, swobodę wyboru nośników i zaawansowane możliwości druku.
Urządzenia z  rodziny Xerox Colour  są idealnie dopasowane do potrzeb działów instytucji, punktów reprodukcyjnych, firm poligraficznych oraz wewnętrznych potrzeb firm.
Drukarki monochromatyczne D Series to najlepszy wybór na potrzeby własne firm, do działów większych instytucji i firm poligraficznych.
Zapewniają stałą i wysoką jakość reprodukcji tekstu, jednobarwnych pól, zdjęć i grafiki oraz doskonałe pasowanie, dając profesjonalny druk.
Niektóre modele drukarek i kopiarek D Series są wyposażone w funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i obsługi e-mail.
Służymy pomocą w doborze odpowiednich dla Państwa biznesu produktów tej firmy.
Systemy produkcyjne Xerox to najwyższej jakości urządzenia łączące w sobie profesjonalizm, szybkość i wszechstronność działania. Wysoko zautomatyzowana praca tych urządzeń ma istotny wpływ na jakość i wydajność pracy, a te z kolei przekładają się na zysk firmy.
Wraz z oferowanymi urządzeniami proponujemy finansowanie w oparciu o konkurencyjną ofertę Xerox Leasing.
Rozwijamy się i docieramy do coraz to nowych rozwiązań by móc obsłużyć Państwa kompleksowo.
Już teraz, dzięki szerokiej gamie produktów w naszej ofercie, posiadamy realne możliwości wsparcia Państwa w zakresie wyboru kompletnego wyposażenia drukarni i introligatorni cyfrowej zapewniając najlepsze rozwiązania dla całego procesu produkcyjnego.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce PRODUKTY/DRUK CYFROWY, oraz prezentacje i testy najnowszych rozwiązań i trendów w cyfrowym  druku produkcyjnym.