Nasi Partnerzy

[vc_row css=”.vc_custom_1526411647522{padding-top: 50px !important;padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column][cq_vc_expandgrid gridnumber=”5″ itemsize=”200″ avatarsize=”200″ openfirst=”yes” nocircular=””][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”214″ avatarresize=”yes” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Xerox Corporation – amerykański koncern, jeden z największych na świecie dostawców cyfrowych drukarek oraz usług outsourcingu druku, zarządzania dokumentami i procesami back office.
Xerox Polska jest czołowym dostawcą urządzeń drukujących i kopiujących w obszarze biurowym i produkcyjnym w kraju. Stale dywersyfikuje ofertę, uzupełniając ją o nowe rozwiązania, zwłaszcza z obszaru technologii cyfrowych.

 

Produkty tego producenta [/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”215″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnych drukarń. Jej centra produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach.

 

Produkty tego producenta

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”216″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Plockmatic International AB, jeden z wiodących twórców i producentów technologii wykańczania dokumentów. Firma specjalizuje się w produkcji systemów broszurujących.
W 2013 roku firma Plockmatic, przejąła angielską firmy Morgana Systems, produkującej szeroką gamę urządzeń do cyfrowej introligatorni (m.in. złamywarki, bigówki, oklejarki, lakierówki czy systemy do broszurowania).

 

Produkty tego producenta

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”217″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Uchida jest to japońska firma z wieloletnią tradycją. Początek działalności sięga 1910 r. Maszyny tej firmy charakteryzują się niezwykła precyzją i szybkością i trwałością
Posiada szeroką gamę produktów od urządzeń cyfrowych. Misją Uchida Yoko Global Limited jest dostarczanie doskonałych produktów do Japonii ze świata, a także dostarczanie doskonałych produktów z Japonii na cały świat.

 

Produkty tego producenta

 

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”218″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Mimaki to wiodący japoński producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i urządzeń tnących dla branży oznakowań/grafiki, a także rynków przemysłowych i włókienniczych/odzieżowych. Firma Mimaki opracowuje kompletne linie rozwiązań dla wszystkich sektorów: sprzęt, oprogramowanie, a także związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak atramenty i ostrza do cięcia. Swoją innowacyjność, wysoką jakość i niezawodność produkty firmy Mimaki zawdzięczają technologii wodnych, lateksowych, solwentowych atramentów utrwalanych diodami UV.

 

Produkty tego producenta [/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”220″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Japoński producent ploterów tnących. Urządzenia tej firmy charakteryzują się niezwykła precyzją i szybkością i trwałością

 

Produkty tego producenta

 

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”221″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Chiński producent ekonomicznych urządzeń introligatorskich
Firma specjalizuje się w produkcji gilotyn, foliarek oraz oklejarek do książek.
Produkowane przez Boway gilotyny oraz foliarki są obecnie najczęściej sprzedawanymi urządzeniami tego typu w Polsce.

 

Produkty tego producenta

 

 

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”223″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Firma z Korei z ponad 20 letnią tradycją w produkcji urządzeń do foliowania.
Obecnie firma GMP posiada ciekawą ofertę urządzeń do uszlachetniania bezmatrycowego.

 

Produkty tego producenta

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”224″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Fiński producent, niskonakładowych urządzeń do oprawy miękkiej, twardej, a także produkcji fotoksiążek i fotoalbumów.

 

Produkty tego producenta

[/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”226″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Firma założona w 1976 r w Korei. Początki SPC to produkcja wierteł. Obecnie firma SPC to potentat w produkcji urządzeń do dziurkowania i bindowania.
SPC zawsze wyróżniała się jako firma innowacyjna, która nieustannie opracowywała nowe produkty.

 

Produkty tego producenta [/cq_vc_expandgrid_item][cq_vc_expandgrid_item avatartype=”image” avatarimage=”227″ avatarresize=”” bgstyle=”lightgray” isresize=””]Założona w 1993 roku w Korei. firma TACHOPLUS specjalizuje się w produkcji oklejarek do książek eksportuje je do całej Europy, Ameryki, Azji i Afryki.

 

Produkty tego producenta

[/cq_vc_expandgrid_item][/cq_vc_expandgrid][/vc_column][/vc_row]